Zkušenosti zákazníků s produkty řady Power Matrix 

David M

Decoris, mám problémy s tukovými bulkami v oblasti čelisti, po týdnu používaní decorisu zmenšení o 2/3. LOR- od 7 let mám, ani nevím, jak se to jmenuje, ucpaný nos v oblasti čela. Chodil jsem na nahřívání červenou lampou, po par dnech užívaní LOR, cítím, jak se tlak zmenšuje a začínám normálně dýchat nosem. Gastro- měl jsem náběh na vředy, cítil jsem po jídle hlad, ves zmizelo. 20 kapek Selenu a 10 kapek angelu. Doporučuji! Perfektní zvýšeni imunity. Chodím 2x týdne na fotbal. Po fotbale jedu domu autem a otevřu si okénko, mokrá hlava, studený vzduch. Nejsem nemocný.

Volala mi manažerka z Ruska, její první linie jela do Moskvy k sester a nechala tam kapky do oči. To bylo 6.10. Její synovec přisel na jedno oko o zrak po operaci, mel bílé oko a nic neviděl. Dnes, po cca měsíci používaní se v oku objevili žilky a ten kluk vidí obrysy.

Hana P

Moje vlastní zkušenost s DECORISEM:Je mi 54 let a v sobotu se mi tvořil na tváři uhor, beďár, jako 17 letému klukovi, prostě zánětlivé a bolavé ložisko. Dnes mi přišly produkty a hned jsem nastříkala Decoris na odličovací tampón a přiložila na postižené místo. Do 5 minut tlak a bolest nebyl a zarudnutí s tím  spojené je pryč. Kdybych to nezažila, tak NECHÁPU. Děkuji, děkuji, děkuji.

JUDr.Josef Z

Matrix Osteo. Před rokem jsem měl nezaviněnou těžkou havárii s oběma zlomenými koleny, z toho pravé roztříštěné a již 2x operované. Učil jsem se znovu chodit. Problém byl nerovný terén, schody, s kopce i do kopce. Před měsícem jsem začal 2x denně užívat 5 kapek do kojenecké vody. V průběhu měsíce se kolena uvolnila, zvýšila se hybnost a svalový tonus. Dnes si již dovolím vyšlápnout schody do 4 patra bez odpočinku. Neuvěřitelné. A to jsem ještě neužíval podpůrné produkty jako Salutem, AnGel a Relictum, bylo by to ještě lepší. Děkuji za příležitost.

Margarita

42 let. Paradentoza. Krvácení dásní. Začala používat Dentes během 3 dnů dásně už nekrvácí. Zuby mám bělejší.

Světlana K

Zkušenost s Visum: Výsledek – po 21 dnech jsem přišla o brýle na čtení. -1D. Průběh: 2×1 kapka do každého oka. 5 dnů se nic nedělo. 6. den v noci mě vzbudila bolest uvnitř oka, vytékalo cosi podobné hnisu, potrhané žilky – oko zalité krví. Ve druhém oku jsem cítila i pohyb čehosi malinkého (paraziti?). Dalo se to vydržet, i když nepříjemně, vnímala jsem potíže jako očistný proces. 4.! den ráno – bělmo jako padlý sníh, po bolesti a potvůrkách ani památky. Snížila jsem dávku na 1×1 kapka. 21. den bez brýlí! Přečtu i 6bodové písmo – to je např. tiráž v novinách. Děkuji!  Synek užívá 5 kapek Pnevma do filtrované vody a 2x denně LOR do nosu a pod jazyk 1 vstřik. Vykašlává hleny jak padesátikoruny, spí celou noc, ale: po zkušenosti – dětem nedávejte Pnevmu na noc, možná ani dospělým ne. Jak si lehnete – zahlenění je horší. Synkovi dávám jen ráno. Jakmile přijdou další přípravky, doplníme do sestavy a bude dobře.

Jana M

Moje manažerka, kterou znám už 8 let, nosí pořad čočky v očích. U ni – 3,5 dioptrie. Po 2 dvou měsících kapání Visum včera změnila své čočky na brýle a!!!!! Má – 2,5 dioptrie!!!! Za dva měsíce 1 dioptrii dolu a to vidí spatně na dálku. Normálně je to 0,25 dioptrie za měsíc a u ní 0,5!!!! Super!!!

Drahoslava B

Paní 56 let kape visum, pije Relictum a bere Hepar už 2 týdny, min. týden ve čtvrtek ji zpravovali 3 zuby a od min. čtvrtku mela napuchlé a zarudlé dásně, nemohla si čistit zuby ani poradně jist a chystala se zpět v pondělí k zubaři kvůli těm dásním, zřejmě nějaký velký zánět. Prý velká bolest. Zkoušela na to kde co, ale zadán ulévá. V neděli večer dostala Lor a Salutem a napadlo ji prstem namazat dásni pokapané Salutem, do půl hod. bolest se zmírnila, zopakovala to ještě 2x v neděli, cele pondělí mazala Salutem po 2 hod. a pila par kapat pod jazyk 5x za den k zubaři už nesla a v utery bylo všechno v normálu a už si mohla vyčistit zuby. Úžas.!!!

Kamarádka 56 let kape visum už 2+ týdny, má 4D, před pár dny ji začaly večer řezat oči a bolet. Na druhý den ráno pravé oko napuchlé, mohla jej otevřít jenom do poloviny, zarudlé, červené žilky, prý neskutečna bolest, levé bylo o něco lepší, ne tak zarudlé, tekl ji hnis z očí, zřejmě chytla nějaký virus. Napadlo ji po zakapaní visum si kápnout po 1 kapce do každého oka Salutem, které pravé dostala, za 2 hod. to zopakovala, a ještě v ten den očí byly tak jako dřív. Cistě, opuchlina pryč. Salutem zabiji virusy, bakterie, parazity, experimentovala sama na sobě, řekla mi, že proč ne, nemůže se ji nic stát. Hned mi to zavolala, přátelé to je tedy úžasné.

Simona

Parkinson 77 let, Všechny Cerebra. Druhý den po kapání začala z nosu téct krev. To trvalo 2 dny. Pak to ustalo. Po 4 dnech se pro okolí zdál příjemnější a veselejší. Začal se více zajímat o dění a lidi kolem. On sám nepociťoval nic cca 3 týdny. Po 3 týdnech konečně sám řekl, že není tak unavený a nebolí ho svaly. Lidé co ho delší dobu neviděli, řekli, že se mu méně klepou ruce a brada.

Jiří M

Zdravím velmi pozitivní zkušenost s očními kapkami VISUM … kapky během 2 dní odstranili zánět v očích, kdy každé ráno oči zalepené hnisem podrobně nebudu popisovat. Je jasné, že produkt VISIM je velmi účinný a mohl jsem si v pohodlí domova pomoci sám…

Pavel D

Dobrý den, mám skvělou zkušenost s produkty Visum a Decoris, před rokem drobné zranění oka, od té doby každé ráno prvních 5 až 10 min nepříjemný tlak v oku, po 3 dnech kapání Visumu toto úplně zmizelo. Velký opar na rtu,6x denně postříkáno Decorisem, po 2 dnech jen malý stroupek. 

Dobrý den, mám skvělou zkušenost s produktem Matrix Gastro, včera večer mě nepříjemně pálila žáha, po nakapání a vypití 5 kapek do 50 ml vody, pálení žáhy během 3 minut úplně přestalo.  

Nicole B

Po 14ti dnech užívání SALUTEM, ANGEL a stříkání DECORIS na ekzém Granuloma Annulare (kde lékaři nemají potuchy o zdroji či příčině, ale já zdroj zcela identicky tuším – začal se mi dělat při detoxikaci, čili tělo se takto čistí u větších zátěží – u mě na živé kapce u Tsirelnikova polybakterémie a mnoho prvoků v krvi, o ostatních nálezech na Imagu z posledních 2 let nemluvím, čili je jasná příčina, což lékaři za tímto parazity nehledají ani těžké kovy, ale jsou za ekzémem vždy) nastává výrazný ústup potíží – stav se nezhoršuje, ekzém svědí minimálně. Salutem čistí tělo od toxinů, čili vyhání ven kůží, proto to trvá tak dlouho, než se stav u takto zatížené krve mění – co je v krvi je i v těle – čili Salutem to vyhání ven, a Decoris čistí a harmonizuje tu kůži, ovšem u mě nestíhá čistit, Salutem je rychlejší, takže se to projevovalo: ataky svědění – velmi rychlá manifestace toxinů na kůži, a zároveň rychlé hojení – olupování, čili svědění, proto se stav zdánlivě týden a půl zhoršoval, NYNÍ ÚSTUP VŠECH POTÍŽÍ. Další postup budu mapovat, jak to bude zcela pryč, dám celou studii včetně fotek.

Zoja V

Hezký den všem,   Zatím moje asi 7denní zkušenost s ekzémem, který mám cca 7let.Každý den užívám Angel, Relictum, Decoris-který si 3x denně stříkám na postižená místa.První3-4dny se ekzém zhoršil, svěděl dnes již velká úleva, ekzém sice ještě je, ale bledne a nesvědí.

Olga

Testovala jsem vibrační úroveň  produktů  v systému TATTATUO, např. Antiparasite od Starlife je v úrovni vědomí 6, což je nádhera, je to neutralita. Zde přestává posuzování, hodnocení. …Považte voda Power matrix je ale už na úrovni  vědomí 7. To je úroveň kosmického vnímání a vědomí. To je první produkt, který  jsem objevila v tak vysoké úrovni. No není to úžasné 

Eugenia K

Dobry vecer, ja pisem svoji  skusenost s hubnutim, zacala som v nedelu a juchuuuu dnes ukazala vaha o 3 kg menej, nepresiel este ani tyzden!. Jediny problem mi robi vzdanie sa kavy, zrejme som na nej zavisla  , ale da sa to vydrzat. Mam dostatok energie a absolutne nemam hlad!!!! , perfektne spim, zrejme je to i tym, ze v podstate je to dieta (28 dni) bez hladu, skor zmena stravy. Relictum je skvele, pouzivam ho i na plet, ako tonik. Antifame 1 a 2 beru po 5 kapickach, absolutne nemam pocit hladu a porce mi staci. Trochu nezvycajne je zvyknut si na fazy (pondeli, utery  a streda, ctvrtek, patek, sobota, nedele), protoze se smi jist vzdy trochu jinak. Ale vyber je dostatocny, je to realizovatelne v normalnich podminkach, som velice spokojena (y)

budu prubezne informovat o prubehu hubnuti, podotykam, ze uz par let se i nepodarilo zhubnout o par gramu, spis jsem pribyrala

Lukáš Z

Dobrý večer kolegové moje první zkušenost s visum je suprová. Na levé oko sem večer viděl televizi rozmazaně, po 3 dnech kapáním vidím ostré jasné barvy.

Dobrý večer, moje sedmi letá dcera došla dnes s rýmou, stříkl sem ji do pusy a nosu lor a bylo po rýmě. Dokonce si navečer donesla sama od sebe lor a chtěla ho stříknout.

Vladkacer

Zkušenost s 28 denním programem Nemám ještě produkty, ale jsem trochu nedočkavá, protože velmi potřebná, tak jsem šla do 28denního programu bez Antifame. Zřekla jsem se svých 5 kafí denně, eidamu a alkoholu, mouku nejím (až na řídké výjimky) už dávno, protože vím, že po ní bezpečně tloustnu. Pila jsem jen vodu a občas meltu. Porce jsem nevážila. Večer jsem si klidně udělala celý balíček 350 g mražené zeleniny – na vodě, jen osolené a opepřené. Prvních asi 10 -14  dní jsem chodila několikrát denně na WC, bylo vidět, že se metabolismus skutečně zrychlil.  Dnes mám poslední den programu. Výsledek: poctivých 5 kg dole, a v pase 7-10 cm, podle toho, jak ten metr chytnuJ ),  postavička je už téměř ham ham, kdybych neměla křečáky, můžu hrdě chodit zase v mini (no uvidíme, co s žílama zvládnou produkty), ale… budu pokračovat, a jak dojde antifame, chci docílit postavičky mňam mňam, aby ochutnávka byla nezapomenutelná.